Ons team

Management

Locatie directeur

Mevrouw P. Corsten, p.corsten@stichtinglvo.nl

Teamleiders

Elke teamleider heeft de dagelijkse leiding over een team: 

mavo klas 1 en 2 - havo klas 1 - vwo klas 1 

mevrouw M. Claus

m.claus@stichtinglvo.nl

gymnasium en atheneum klas 2 t/m 6

mevrouw L. Hans

l.hans@stichtinglvo.nl

havo klas 2 t/m 5

de heer J. Vincken

j.vincken@stichtinglvo.nl

Leerling coördinator

klas 1 en 2 mavo - havo - atheneum - gymnasium

de heer F. Paulissen 

f.paulissen@stichtinglvo.nl

Examensecretarissen

De examencommissie bestaat uit onderstaande examensecretarissen en de teamleiders bovenbouw.

havo

de heer Paul Vaessen

paul.vaessen@stichtinglvo.nl

vwo

de heer Paul Hahn

p.hahn@stichtinglvo.nl