Ons team

Personeel

Management

Locatie directeur

Mevrouw P. Corsten, p.corsten@stichtinglvo.nl

 

 

 

Teamleiders

Elke teamleider heeft de dagelijkse leiding over een team: 

onderbouw leerjaar 1 en 2

meneer R. Bollweg

r.bollweg@stichtinglvo.nl

 

 

 

gymnasium en atheneum leerjaar 3 t/m 6

mevrouw L. Hans

l.hans@stichtinglvo.nl

 

 

 

 

mavo en havo leerjaar 3 - 5

meneer W. Ruijsch

w.ruijsch@stichtinglvo.nl

 

 

 

 

Leerling coördinator

klas 1 en 2 mavo - havo - atheneum - gymnasium

de heer F. Paulissen 

f.paulissen@stichtinglvo.nl

Examensecretarissen

De examencommissie bestaat uit onderstaande examensecretarissen en de teamleiders bovenbouw.

Mavo & Havo – mevrouw Linda Ploumen ploumen@stichtinglvo.nl

Vwo – mevrouw Karin Verstraeten k.verstraeten@stichtinglvo.nl

 

Paula
Foto R. Bollweg
Liesbeth
IMG 20200903 WA0000